BFGoodrich

Skatinimas politika

Programa skirta verslininkams – fiziniams, juridiniams asmenims ir kitiems struktūriniams vienetams, kuriems pagal suteikiamas teisnumas, įsigijusiems „Michelin“ padangų iš nurodytų „Michelin“ padangų pardavimo vietų, t. y. parduotuvių ar stacionarių servisų.

Programa vyksta nuo 2020-07-01 iki 2020-08-31.

Programos taisyklės

Registracija

Susikurkite paskyrą portale Michelin MyPortal - tai trunka ne ilgiau nei minutę.
Jeigu jau turite paskyrą, šį žingsnį galima praleisti. Portalas MyPortal yra adresu https://myportal.michelingroup.com

Prisijungimas

Prisijunkite naudodami savo vartotojo vardą „MyPortal" tinklalapyje www.akcija.transport.michelin.lt.
Patvirtinkite, kad susipažinote su taisyklėmis ir pateikite savo įmonės duomenis, patikrinkite, ar nurodėte teisingą banko sąskaitos numerį.

Pirkimas

Įsigykite bent 2 naujas „Michelin“ sunkvežimių padangas nuo 2020-07-01 iki 2020-08-31 vienoje iš pasirinktų pardavimo vietų.
Didžiausias kiekis įsigytų padangų, kurioms taikoma akcija – 4.

Tikrinimas ir išmokos

Iki 2020-09-14 įkelkite pirkimo sąskaitą faktūrą, kurią privalo patvirtinti „Michelin“, kad gautumėte 25 EUR premiją už 22,5” dydžio padangas arba 15 EUR už kitas padangas.
Premija išmokama iki 2020-10-30 pagal buhalterinės apskaitos dokumentus*.

*Registruotis vykstančioje programoje galima vieną kartą. Išsamiau apie premijos gavimo procedūras – taisyklėse, kurios skelbiamos www.akcija.transport.michelin.lt. Programoje dalyvaujančių pardavimo vietų sąrašas skelbiamas www.akcija.transport.michelin.lt. Programą „Michelin Polska S.A.“ užsakymu organizuoja „Publicis Sp. z o.o.“, kurios buveinė yra Varšuvoje, ul. Wołoskiej 9a, 02-583 Warszawa.